Sztalugi i płótna - zadbaj o komfort pracy i rozwijaj swoje pasje
Sztalugi i płótna - zadbaj o komfort pracy i rozwijaj swoje pasje

Sztalugi i płótna - zadbaj o komfort pracy i rozwijaj swoje pasje

Uwielbiasz malować? Chcesz rozwijać swoje pasje, a któregoś dnia być może zacząć zarabiać na tym co kochasz robić? A może po prostu chcesz zadbać o to, aby malowanie obrazów rzeczywiście przynosiło odprężenie, zamiast nerwów i frustracji? Niezależnie od tego, która sytuacja dotyczy Cię bezpośrednio dobrze byłoby zadbać o komfort pracy. Oprócz takich oczywistych aspektów, jak wybór odpowiedniego rodzaju farby malarskiej dobrej jakości, dopasowanie do tego pędzli czy też zakup palety do mieszania farb, dobrze byłoby również zastanowić się nad tym, czy przypadkiem nie potrzebujesz płótna i sztalugi malarskiej. Szukasz informacji na temat tego, dlaczego warto zainwestować w tego typu akcesoria? Znajdziesz je w naszym artykule. Zapraszamy Cię do jego przeczytania.

Pracownia malarska i sztaluga stołowa

Ile kosztuje podobrazie malarskie?

Czy podobrazia malarskie są potrzebne początkującym artystom? Odpowiedź na to pytanie nie będzie jednoznaczna, gdyż wiele zależy od Ciebie. Jeśli np. chcesz, aby Twoje prace zdobiły Twoje mieszkanie, to warto zainwestować w tego rodzaju produkty. Zwłaszcza, że najczęściej nie są to kwoty, które mogą narazić Cię na duże koszty. W sklepie Artmaker znajdziesz np. podobrazie malarskie 40x40 cm płótno malarskie w cenie około 25 złoty. Dopłacając niecałe 4 złote możesz wybrać 3 płótna malarskie o wymiarach 25x25 cm. Jak sam widzisz, nie są to duże pieniądze. Oczywiście cena podobrazia malarskiego zależy od jakości wykonania i materiału, z którego zostało ono wykonane. Musisz więc zwracać uwagę na to, co wybierasz.

Czym jest podobrazie malarskie i jakie jego rodzaje znajdziesz na rynku?

Wiesz już mniej więcej ile kosztują płótna malarskie. Teraz przyszedł czas na to, aby powiedzieć o nich kilka słów. Na rynku znajdziesz podobrazia bawełniane i lniane. Zarówno jedne, jak i drugie mają swoje wady i zalety. Podobrazia lniane są stosunkowo drogie, jednak zdecydowanie wyróżniają się trwałością oraz elastycznością. Podobrazia bawełniane z kolei to idealny wybór gdy szukasz konkurencyjnej ceny i gładkiej powierzchni. Podobrazia malarskie to niezwykle istotne elementy wyposażenia pracowni każdego artysty - zarówno tego, który maluje dla własnej przyjemności, jak i profesjonalisty. Płótna malarskie naciągane są na stelaż - najczęściej drewniany. Wygodne do użytku w komplecie ze sztalugami malarskimi, o których teraz powiemy kilka słów.

Kobieta  siedząca przy sztaludze na której znajduje się płótno malarskie

Sztalugi malarskie - kiedy mogą się przydać

Czym jest sztaluga malarska? Jest to jedno z podstawowych akcesoriów malarskich, które może nie tylko ułatwić, ale również uprzyjemnić Ci tworzenie obrazów. Najczęściej na rynku spotkasz się z dwoma rodzajami sztalug: plenerową i studyjną. W sklepie Artmaker znajdziesz też sztalugi stołowe, które doskonale sprawdzą się gdy malujesz w mieszkaniu i masz ograniczoną przestrzeń. Taką sztalugę na której znajduje się płótno możesz ustawić na ławie lub stole. Pozwoli Ci to na znalezienie nawet na niewielkiej przestrzeni miejsca do tworzenia i rozwijania swojej pasji.

Poznaj zalety korzystania ze sztalug malarskich

Jakie korzyści płyną z korzystania ze sztalugi malarskiej? Przede wszystkim jest to produkt, który pozwala na zachowanie odpowiedniej perspektywy podczas malowania. Nie masz problemu z tym, aby odejść od tworzonego dzieła na kilka kroków i przyjrzeć mu się z daleka. Pamiętaj, że najczęściej osoby, które podziwiają obrazy robią to z pewnej odległości, dlatego jest to wyjątkowo ważny argument. Ponadto odpowiednio dobrana sztaluga, w dodatku wyposażona w regulację wysokości pozwoli Ci na zachowanie odpowiedniej postawy ciała. Może Cię to uchronić przed bólami kręgosłupa oraz garbieniem się. Możliwość przybierania odpowiedniej pozycji wpłynie też na zwiększenie komfortu podczas malowania. Sztalugi malarskie drewniane i aluminiowe dostępne są w naszej ofercie. Masz pytania? Zapraszamy Cię do kontaktu.

Sztaluga malarska z płótnem

Podsumowanie - korzystanie ze sztalug i podobrazi może wpłynąć na zwiększenie wygody podczas malowania

Malujesz dla przyjemności, ale chcesz zadbać o swoją wygodę? A może chcesz swoimi pracami podzielić się z rodziną i przyjaciółmi? Nie ma znaczenia z jakiego powodu myślisz o tym, aby zapewnić sobie większy komfort pracy, oraz zadbać o lepsze jej efekty. Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą na sztalugi malarskie i podobrazia. Są to akcesoria, które spełniając Twoje oczekiwania, zwiększą przyjemność płynącą z malowania. Sztaluga to jednorazowe wydanie pieniędzy, gdyż wybranie odpowiedniej jakości sprawi, że zostanie ona z Tobą na długi czas. Podobrazia malarskie z kolei to stosunkowo niewielki koszt - zwłaszcza, jeśli wybierzesz płótna bawełniane, a jakże zmieniający jakość obrazu. Zachęcamy więc do rozwijania swoich pasji z głową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl