Sztalugi malarskie

Sztalugi malarskie są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego artysty. To na nich można ustawić płótno, papier, czy deski, na których tworzy się obrazy i rysunki.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór sztalug malarskich, które zaspokoją potrzeby początkujących artystów oraz profesjonalistów. Asortyment obejmuje sztalugi do malowania drewniane i metalowe w różnych rozmiarach i konstrukcjach. W zależności od indywidualnych potrzeb, proponujemy modele z regulowaną wysokością i kątem nachylenia. Dzięki temu każdy artysta będzie mógł dostosować sztalugę do swojego stylu pracy.

Nasze sztalugi malarskie to produkty najwyższej jakości, wykonane z trwałych materiałów, które gwarantują stabilność podczas malowania i bezpieczeństwo podczas pracy. Oferujemy modele, zarówno do użytku w pracowni, jak i na zewnątrz, czyli sztalugi plenerowe. Sprawdź, co przygotowaliśmy i przekonaj się, że profesjonalna sztaluga malarska nie musi być droga.

Czym są sztalugi malarskie?

Malarska sztaluga to rodzaj stojaka, na którym artyści umieszczają płótno, papier czy deskę na czas tworzenia dzieła lub w celu jego wyeksponowania po ukończeniu. Konstrukcja sztalugi obejmuje zazwyczaj trzy nogi oraz półkę. Sztalugi stanowią niezwykle przydatne akcesorium malarskie, ponieważ umożliwiają artystom pracę w wygodnej pozycji i utrzymują płótno na odpowiedniej wysokości i pod optymalnym kątem, co ułatwia precyzyjne malowanie bądź rysowanie.

Sztalugi do malowania obrazów - nasza oferta

Nasz asortyment obejmuje zróżnicowane sztalugi malarskie drewniane i aluminiowe. Mamy malarskie sztalugi dla dzieci, idealne do rozwijania malarskiego hobby, jak również profesjonalne sztalugi malarskie rozkładane do wysokości aż 170 cm, które sprawdzą się w pracowni oraz w plenerze.

Naszym Klientom możemy zaoferować małe sztalugi stołowe z płótnem o wymiarach 15x15 cm czy 18x12 cm. Większe sztalugi dostępne są w rozmiarze 40 cm, 50 cm i regulowane.

Sztaluga malarska profesjonalna - czym powinna się charakteryzować?

W pracowni malarskiej każdy element wpływa na finalny efekt, dlatego sztaluga do malowania powinna wyróżniać się następującymi cechami:

  • stabilność,
  • lekkość,
  • możliwość dopasowania do wielkości płótna,
  • jakość wykonania.

Sztalugi malarskie - ceny

Nasz sklep jest miejscem, w którym przystępna cena sztalug idzie w parze z doskonałymi właściwościami użytkowymi. Oznacza to, że zakup tego niezbędnego wyposażenia malarskiego nie nadwyręży budżetu. Ten niewielki, a praktyczny element malarski jest również dobrym pomysłem na prezent. Najmłodszych zainspiruje do tworzenia, a profesjonalny malarz z pewnością doceni wariant z regulowaną wysokością nóżek.

Sztalugi - sklep artmaker.pl

Nasz sklep jest miejscem, w którym znajdziesz wszystko do realizacji malarskiej pasji. Służymy wszelką pomocą i doradztwem w zakresie doboru odpowiednich produktów. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz darmową wysyłkę już od 149 złotych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl